On-line program

 

Cesta k úspěšnému rodičovství

Co jako rodiče zaséváme, to sklízíme...

 • "Křičím na svoje děti a pak z toho mám špatný pocit ... "
 • "S partnerem se na výchově dětí neshodnu ... "
 • "Děti mě neposlouchají a vztekají se ... "
 • "Na sebe nemám vůbec čas..."
 • "Jsem často podrážděná a nevím co s tím..."
 • „Partnerský vztah skoro nefunguje…“

Tyto pocity jsem zažívala každý den po dobu několika let. Žila jsem svou roli matky bez ohledu na svoje zájmy, pocity. I roli ženy a partnerky jsem odsunula stranou. Moje děti mi daly v životě dost zabrat. A já jim také. Křičela jsem na ně a peskovala je. Kontrolovala je a poučovala. Byla to síla. Jednou jsem se zahlédla na rodinném záběru z kamery, jak se k mým dětem chovám a vyděsila se.

Tohle jsem já?! Ta vystresovaná a uhoněná máma?

V tu chvíli jsem si řekla DOST, tohle nechci. Začala jsem na sobě pracovat, rozvíjet se a tím vnášet i do naší rodiny více klidu a harmonie.

A podařilo se mi všechno změnit! Dnes jsem šťastná já i moje děti.

Od té doby jsem již napsala knihu (Ne)gramotný rodič, kterou přečetlo již více jak 5000 lidí a v loňském roce otevřela poprvé i tento program. Programu, který probíhá pouze v on-line verzi, se zúčastnilo více jak 200 rodin. Pouze díky 5 týdnům tohoto programu a vlastní chuti cítit se dobře získali šťastný a pohodový domov. A můžete ho mít i VY.

 

"Mnoho technik o výchově dětí se zaměřuje na to, co dělají špatně děti a jak to můžou rodiče řešit. Lucčin kurz Jak uspět jako rodič jde ještě mnohem dál – k samé podstatě všech problémů, které s našimi dětmi můžeme mít a zažívat. Děti jsou totiž naše zrcadlo a odrážejí nám pouze to, co se odehrává v nás samých, co v sobě máme nastaveno za podvědomé vzorce, ať už o tom víme nebo nevíme. A je to právě cesta práce na nás samých, která jediná nám může efektivně pomoci zlepšit vztahy s našimi dětmi i globálně s naším okolím. Kurz Jak uspět jako rodič je jedinečnou a praktickou pomůckou, jak se na tuto cestu vydat a skutečně změnit svůj život i svoje vztahy."

Dana-Sofie ŠlancarováZakladatelka projektu Cyklická žena®

Řekli o tomto programu

„Konečně způsob výchovy, který je potřeba. Doporučuji ho všem stávajícím i budoucím rodičům.“

Aleš KalinaAleš Kalina, kouč a autor metody „Emoční rovnice“

Lucka je opravdu nezmar :):):) Jsem opravdu ráda, za to, že studuji online kurz, protože jste mi mluvila úplně z duše a konečně jsem si uvědomila spoustu věcí, že musím změnit nejen své chování vůči dětem, partnerovi, ale hlavně sama k sobě. Je to dlouhá cesta, ale věřím, že bude úspěšná. Díky moc Lucko

KačkaAbsolventka (Ne)Gramotného rodiče

Proč vznikl tento program?

Moc bych si tehdy před lety sama přála, aby mi někdo pomohl. Byla jsem ztracená, vystresovaná a nevěděla, jak z toho ven. Měla jsem pocit, že jsem na vše sama a nikdo nepomůže. 

Musela jsem se to všechno naučit. Principy, návody a tipy, které jsem získávala léta, a teď vám je předávám. Chci vám tak usnadnit cestu, abyste se nemuseli točit v kruhu zbytečně několik let, jak já.

Mrkneme společně na to, jak být láskyplná máma, mít skvělý vztah s rodinnou a přitom se necítit provinile, když chci i něco víc.  

V tomto online programu Vás jednoduše, PŘÍMO a PRAKTICKY povedu, hezky pěkně: KROK ZA KROKEM, na cestě, JAK USPĚT JAKO RODIČ.  Získáte vše zásadní, co potřebujete, abyste se stali tím nejlepším průvodcem do života vašich dětí a byli pro ně těmi skvělou mámou nebo tátou.

Děti následně jen ZRCADLÍ své rodiče, začít je potřeba U SEBE.

Vím, jaké to je být rodič. Škola, kroužky, svačiny, nákupy, volný čas s dětmi a v tom všem stojím já a říkám si, kdy budu mít také čas na sebe? Jak to všechno zvládnu? Jde to opravdu skloubit? Kde vzít čas navíc?

Proto jsem vytvořila tento online program s doživotním přístupem a přizpůsobila ho právě vám.

Mým cílem je vám cestu co nejvíce ulehčit. Proto jsem se rozhodla, vám dát možnost rozvíjet se vždy odkudkoliv a kdykoliv. Čas a místo je tedy jenom na vás. Nemusíte se stresovat, jestli stihnete malého nakojit nebo vyzvednout děti ze školy. Navíc veškeré materiály budete mít jako členové kurzu k dispozici i ze záznamu - o nic v kurzu tedy nepřijdete. Je to přeci hlavně vaše cesta, tak ať si ji užijete opravdu pohodlně.

 • 1
  zjistíte, proč je pro vaše děti důležité mít sebe na prvním místě
 • 2
  odhalíte, jak jste na tom se svým partnerem a jak vašemu vztahu
 • 3
  dostanete návod, jak se zbavit myšlenek, které vám škodí
 • 4
  dám vám návod, jak vytvořit doma super atmosféru
 • 5
  odkryjete, co ovlivňuje vaše děti a jak najít vzájemnou shodu
 • 6
  řeknu vám, jak co nejvíce vytěžit ze spolupráce s celou rodinou
 • 7
  ukáži vám 10 nejhorších způsobů, jak se chovat jako rodič
 • 8
  předám vám techniky, jak stíhat osobní život, rodinu i kariéru
 • 9
  budu s vámi sdílet, jak si svoje úspěchy pořádně užít

Co řekli absolventi

Online rodičovské univerzity?

 

Co všechno získáte v online kurzu

"JAK USPĚT JAKO RODIČ?"

 

5 nabitých týdnů

5 týdnů plných námětů, motivace, inspirace, jak se stát pro své děti tím nejlepším rodičem. Již po 5 týdnech budete na všech frontách úspěšnějším rodičem, než kdykoliv předtím. Provedu vás osobně všemi zásadními kroky na cestě, jak uspět jako rodič. Každou neděli se vám otevře nová lekce a pracovní sešity. Vše zásadní pro vás, abyste byli pro své děti co nejdřív tím nejlepším, co je v životě potkalo.

190 minut videolekcí

Mnoho videí nabitých praktickými radami a principy, jak být šťastným rodičem, partnerem a hlavně člověkem. Děti své rodiče jen zrcadlí. Pokud začneme co nejdřív pracovat na sobě, tak se začne lépe dařit i našim dětem.

Všechny lekce také v MP3

Jednotlivé lekce můžete opakovaně poslouchat také na cestách v MP3 přehrávači. Nemusíte čas trávit u počítače, ale vše si stáhnout do mobilu a poslouchat kdekoliv. Jako rodič sama vím, jak je čas drahý, a proto jsem myslela na to, jak nejlépe ušetřit váš čas a vyrobila jsem vám materiály, se kterými můžete pracovat kdykoliv a odkudkoliv.

22 pracovních sešitů

22 pracovních sešitů, kde ihned všechno vyzkoušíte a získáte okamžité výsledky. Každá lekce obsahuje materiály, které si můžete stáhnout do počítače nebo vytisknout a posouvat se tak dál. Je důležité se se sebou zastavit a uspořádat si svůj život. Čím dříve si ve svém životě poklidíte, tím lépe se bude dařit nejen vám, ale celé vaší rodině. Pracovní sešity jsou vašim praktickým pomocníkem.

5-ti týdenní podpora

Celých 35 dní budete mít možnost na vaší cestě kontaktovat kouče, který s vámi probere váš problém.

Online klub pro rodiče

Facebooková skupina - pro členy tohoto kurzu a další příznivce vzdělávání dospělých. Můžete zde sdílet, radit se, ptát na to, co vás trápí a inspirovat se příběhy ostatních.

Doživotní přístup

Pokud si zakoupíte online program, máte doživotní přístup do členské sekce ke všem získaným videím a materiálům. Budete je mít už navždy. Opakování je matka moudrosti, tudíž jsem se rozhodla vám dát možnost se k materiálům kdykoliv vrátit a zopakovat si je i po čase. Děti odrůstají a můžete tak mít postupně i nové otázky, na které vám dá online program za čas potřebné odpovědi.

30 minut koučinku zdarma

A teď to nejlepší ...

Rozhodla jsem se ke kurzu přidat ještě BONUSY. A nejsou to obyčejné bonusy, běžně se prodávají za 1.780 Kč:

4-HODINOVÝ ZÁZNAM ŽIVÉHO SEMINÁŘE

4 hodiny intenzivního tréninku v rámci živého semináře v hodnotě 1.290 Kč získáte zcela ZDARMA.

5 x V.I.P. WEBINÁŘ

Celkem 5 hodin neveřejných webinářů v hodnotě 490 Kč. Tyto webináře budou otevřeny pouze pro vás jako členy tohoto kurzu.

 • 1
  5týdennní online kurz je možné začít kdykoliv studovat.
 • 2
  Vše v pohodlí Vašeho domova. Přesný čas si můžete zvolit podle sebe.
 • 3
  Kurz mohou sledovat nejen rodiče.
 • 4
  Získáte doživotní přístup k celému programu, kdykoliv si ho můžete připomenout.

CENA:
3990,-

100% garance vrácení peněz

Jsem si jistá, že online kurz vám přinese přesně to, co potřebujete. Jsem si dokonce tak jistá, že vám nabízím garanci 14 dnů vrácení peněz. Pokud tedy kurz začnete a po týdnu zjistíte, že vám to nic nedává, dostatene peníze zpět v plné výši. Tudíž získání kurzu není vůbec žádné riziko. Je to jenom velká příležitost, jak být co nejdřív tím nejlepším rodičem pro své dítě.

Co o kurzu říkají ostatní?

Ahoj Luci…no ak to mam takto psychologicky rozobrat, tak teda uznavam, otec nas s bratom sice nezhadzoval, ale velmi pri kazdej prilezitosti kontroloval, uzkostlivo napominal, vo vsetkom moznom opravoval a v podstate nechvalil. Inak nechcem aby tu moj otec vyzeral ako nejaky odlud, mame spolu velmi pekny vztah, len komunikacia nie je jeho silna stranka. Dakujem za tipy, urcite porozmyslam, ako si to prisposobit na nasu situaciu a pouzijem co najskor pri najblizsej pohodovej prilezitosti

ReginaAbsolventka (Ne)Gramotného rodiče

Lucko děkuji za inspiraci a pomoc při startu nové etapy mého života! Jsem velmi šťastná, že jsem se vydala cestou osobního rozvoje, postupně získávám klid, který jsem tolik potřebovala. Klid, že spousta věcí, které jsem doposud dělala, byla správně a věci, které se mi úplně nepovedly mohu napravit a že v životě nejvíc záleží na tom, mít dobré vztahy, dělat to, co mě nejvíc baví a umožnit totéž svým dětem. Je to celoživotní práce, ale stojí za to! S láskou <3

MartinaAbsolventka (Ne)Gramotného rodiče

Pre mna bolo najvacsim prinosom, ked som v kurze nasla potvrdenie, ze moja vnutorna tuzba aj po cisto partnerskom stasti je aj v roli teraz uz za chvilu dvojnasobnych rodicov naozaj v poriadku, a ze je to dokonca klucove pre stastie deti. V rodine nemam takyto vzor, ani u partnera. Moji rodicia sa napriek obetiam citili spolu vzdy dobre a su spolu stastni dodnes, hoci podla mna sa ochudobnili o mnohe, rodicia mojho muza su rozvedeni od jeho dospelosti, ale odcudzili sa uz omnoho skor. V praci na takzvanej partnerskej zahradke vidim velky potencial, ktory som sa rozhodla naplno vyuzit, takze Lucie Königová, dakujem Ti tymto velmi za tento kurz!!! A este jeden bod by som znovu spomenula, o dolezitosti travit cas s kazdym z deti zvlast som tiez nechyrovala, a pritom to je prave akoby partnerska zahradka s detmi...je to pre mna informacia, ktora ma v mojich ociach nezaplatitelnu hodnotu.

LadaAbsolventka (Ne)Gramotného rodiče

Je to nádherný a hřejivý pocit, když roky negramotně zakazujete synovi mobil, hry, pc a nutíte ho do všech různých sportů a čtení knih....a najednou během pár týdnů se vám mění před očima....najednou se zcela dobrovolně vzdává pc a zažívá spoustu nových obohacujících zážitků- poznání nových lidí, mluvení na kameru s cizími lidmi, parkour, setkání se svými idoly, založení fcb....s Oliverem se neznali a naprosto spontánně si povykládali..nevytáhli mobil ani na vteřinu...jindy by seděl u stolu a hrál hry...a přitom stačilo tak málo....správně a gramotně nastavit nová pravidla, najít cestu...povolit uzdu, nechat ho dýchat a podporovat ho....ne ho jen komandovat a říkat..dělám to pro tvé dobro, kdy už to konečně pochopíš? Strašná věta!!!! Jsem za to moc ráda a budu vám Lucie Königová vděčná navždy, že jste nám pomohla najít si cestičku..ani jsem netušila, jak moc jsme ji potřebovali...a doufám, že neselžu jako rodič a budeme náš vztah rozvíjet tím správným směrem 🙂 DĚKUJI !!!

MarcelkaAbsolventka (Ne)Gramotného rodiče

Tolik aha momentů, tolik energie, tolik motivace pracovat na své rodičovské gramotnosti... Doporučujeme. Rozhodně

KateřinaAbsolventka (Ne)Gramotného rodiče

Lucie jste úžasná, děkuji Vám za to že jste a že jste uskutečnila svoji myšlenku tuto univerzitu zrealizovat.

IvaAbsolventka (Ne)Gramotného rodiče

Dobrý deň, veľmi ma zaujal váš kurz Negramotný rodič a jeho myšlienka, že len vnútorne dospelí a spokojní ľudia dokážu vychovať spokojné deti. Popis kurzu, náplň jednotlivých lekcií - všetko mi to dáva zmyse.

IvanaAbsolventka (Ne)Gramotného rodiče

Milá Lucie, děkuji vám za webináře a cenné informace, které nám předáváte.Nasáváme s manželem informace a snažíme se měnit k lepšímu. Nepostupuji zrovna nejrychleji, ale každý krok kupředu je úspěch:)

Petra Absolventka (Ne)Gramotného rodiče
Lucie Königová
Lucie Königová
Autorka s dcerou Belindou (18 let) a se synem Oliverem (15 let)

Tento kurz je absolutním souhrnem všeho, čím jsem musela za poslední 18 let jako rodič sama projít, a co zkoušet, abych dnes měla nejen skvělý vztah s mými dětmi, ale pomáhala tak tisícům dospělým a jejich rodinám z mého koučinkového křesla i prostřednictvím mých produktů,  k láskyplným vztahům a harmonickému domovu.

Věřím, že i vy v něm najdete řešení a další posun ve svém životě.
Přeji vám hodně štěstí a těším se na vás v online kurzu a na naši společnou a úspěšnou cestu!

S láskou Lucie 🙂

Potřebujete pomoc?

Napište na zakaznicke@lucie-konigova.cz nebo

volejte na zákaznickou linku:

+420 723 779 960 (Po-Pá 14:00 – 17:00)

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.